OBLICZ KOSZT

TWOJEJ INSTALACJI


Oferta

1. OFERTA

Skontaktuj się z nami przez formularz, podając dane kontaktowe. Na podstawie kwoty z rachunku za prąd, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę instalacji, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Projekt

2. PROJEKT

Jeśli będziesz zadowolony z projektu, podpiszemy umowę na Twój nowy system fotowoltaiczny. Ilość i moc paneli będzie zależeć od Twoich potrzeb.

Montaż

3. MONTAŻ

Przed instalacją sprawdzimy Twój system PV, warunki jego instalacji zgodnie z projektem i terminem. Wszystkie formalności z Tauronem i wnioskiem „Mój Prąd” załatwimy dla Ciebie.

Klienci o nas

Profesjonalne podejście, fachowe doradztwo i bezproblemowa współpraca. Kompleksowa obsługa od projektu, przez montaż i uruchomienie, aż do załatwienia formalności w ZE i przy dotacji z programu „Mój prąd”. Teraz pozostaje tylko cieszyć się z rosnącej liczby wyprodukowanych kilowatogodzin energii. Zdecydowanie polecam!  https://goo.gl/maps/vxrGbhM6E5szNUsKA

To jedyna firma z czterech, która poza indywidualną w pełni profesjonalną wyceną instalacji, doradztwem przed instalacja przyszła i pokazała konkretnie, gdzie położą przewody, falowniki, gdzie wywiercą dziurę. Bardzo krótki termin realizacji, fachowe wykonanie. Podczas montażu elastyczni (zaproponowali jeszcze lepsze umiejscowienie falowników, zgodnie z zasadami, ale nie kłują w oczy inwestora). Pomoc przy wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych do Taurona i do WFOŚu.Bardzo dobry kontakt w trakcie i po instalacji. Polecam. https://goo.gl/maps/PNGXr2FmXg6TkQuFA

Wszystkie opinie o nas.


Instalacja 4,5 kWp

Założymy w Twoim imieniu wniosek o przysługujące Ci dofinansowanie w wysokości 5 000 zł.

Załatwimy formalności z TAURONem.


Kontakt

tel. 609 900 631

fotowoltaika@alsen.pl


Taniej energię produkować, niż ją kupować.

Z perspektywy historycznej XX wiek był stuleciem paliw kopalnych. Wszystko wskazuje na to, że wiek XXI będzie wiekiem energii słonecznej. Ostatnie dziesięciolecia to systematyczne odchodzenie od węgla, najbrudniejszego z paliw i najgroźniejszego dla klimatu.

Właśnie dążenie do pozyskiwania czystych, nieszkodzących klimatowi źródeł energii, jest siłą napędową transformacji, która wprowadza świat w wiek Słońca.


Postępy w przebudowie światowej gospodarki energetycznej są dobrze widoczne. Zmiany postępują o wiele szybciej, niż można był się spodziewać jeszcze kilkanaście lat temu. W dużej mierze są one napędzane twardymi dowodami naukowymi, że klimat Ziemi autentycznie się ociepla, a przyczyną tego jest spalanie paliw kopalnych.


Poza oczywistymi korzyściami finansowymi w postaci niższych rachunkach za prąd, każdy użytkownik energii słonecznej wpływa na zmniejszenie zużycia węgla. Nadal pozostaje on w Polsce głównym paliwem energetycznym.


Inwestycja w fotowoltaikę może przynieść 20% zwrot w skali roku. Oznacza to, że nieduża instalacja rzędu 3 kW, powinna się zwrócić całkowicie w przeciągu 5-6 lat. Tak szybki zwrot jest możliwy dzięki dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w programie „Mój Prąd” oraz „Czyste Powietrze”.


Wniosek o dotację wypełnimy i wyślemy w Twoim imieniu.


Przyłączenie nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci również jest po naszej stronie. Po zakończeniu instalacji wysyłamy do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) wniosek o podłączenie mokroinstalacji. Dopiero wtedy OSD zamontuje u Ciebie dwukierunkowy licznik prądu. Jeśli mieszkasz w Polsce południowej będzie to TAURON.


Instalacja PV 3 kW

Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę.


Montujemy sprzęt wiodących marek na rynku.

Panele: JASolar, Jinko Solar, Longi, Canadian Solar, LG

Falowniki: HUAWEI, Solar Edge, Fronius, SMA

Polityka prywatności

Polityka cookie