Zatrudnij słońce, nie płać za prąd!

1. Oferta

Skontaktuj się z nami przez formularz, podając dane kontaktowe. Na podstawie kwoty z rachunku za prąd, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę instalacji, dopasowaną do Twoich potrzeb.

2. Projekt

Jeśli będziesz zadowolony z projektu, podpiszemy umowę na Twój nowy system fotowoltaiczny. Ilość i moc paneli będzie zależeć od Twoich potrzeb.

3. Montaż

Przed instalacją sprawdzimy Twój system PV, warunki jego instalacji zgodnie z projektem i terminem. Wszystkie formalności z Tauronem i wnioskiem „Mój Prąd” załatwimy dla Ciebie.


WYPEŁNIJ PONIŻSZY WNIOSEK

I OBLICZ KOSZT TWOJEJ INSTALACJI


Skontaktuj się z nami!

609 900 631

fotowoltaika@alsen.pl


Opinie naszych Klientów

Profesjonalne podejście, fachowe doradztwo i bezproblemowa współpraca. Kompleksowa obsługa od projektu, przez montaż i uruchomienie, aż do załatwienia formalności w ZE i przy dotacji z programu „Mój prąd”. Teraz pozostaje tylko cieszyć się z rosnącej liczby wyprodukowanych kilowatogodzin energii. Zdecydowanie polecam!  https://goo.gl/maps/vxrGbhM6E5szNUsKA

To jedyna firma z czterech, która poza indywidualną w pełni profesjonalną wyceną instalacji, doradztwem przed instalacja przyszła i pokazała konkretnie, gdzie położą przewody, falowniki, gdzie wywiercą dziurę. Bardzo krótki termin realizacji, fachowe wykonanie. Podczas montażu elastyczni (zaproponowali jeszcze lepsze umiejscowienie falowników, zgodnie z zasadami, ale nie kłują w oczy inwestora). Pomoc przy wypełnieniu dokumentów zgłoszeniowych do Taurona i do WFOŚu.Bardzo dobry kontakt w trakcie i po instalacji. Polecam. https://goo.gl/maps/PNGXr2FmXg6TkQuFA

Wszystkie opinie o nas.

Dlaczego warto nas wybrać?

Zapewniamy kompleksową usługę

Wypełnimy i złożymy w Twoim imieniu wniosek o przysługujące Ci dofinansowanie w wysokości 5000 zł.
Przyłączenie nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci również jest po naszej stronie. Po zakończeniu prac wysyłamy do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (OSD) wniosek o podłączenie nowej mikroinstalacji. Dopiero wtedy OSD zamontuje u Ciebie dwukierunkowy licznik prądu.
Jeśli mieszkasz w Polsce południowej będzie to firma TAURON.

Obsługa przed, w trakcie i po montażu

Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę.

Montujemy sprzęt wiodących marek

Staramy się, aby montowane przez nas instalacje spełniały wszelkie oczekiwania, dlatego korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.
Panele: JASolar, Jinko Solar, Longi, Canadian Solar, LG
Falowniki: HUAWEI, Solar Edge, Fronius, SMA

Taniej energię produkować, niż ją kupować

Inwestycja w fotowoltaikę może przynieść 20% zwrot w skali roku. Oznacza to, że nieduża instalacja rzędu 3 kW, powinna się zwrócić całkowicie w przeciągu 5-6 lat. Tak szybki zwrot jest możliwy dzięki dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w programie „Mój Prąd” oraz „Czyste Powietrze”.

Stosowanie ekologicznych źródeł energii

Z perspektywy historycznej XX wiek był stuleciem paliw kopalnych. Wszystko wskazuje na to, że wiek XXI będzie wiekiem energii słonecznej. Ostatnie dziesięciolecia to systematyczne odchodzenie od węgla, najbrudniejszego z paliw i najgroźniejszego dla klimatu.
Właśnie dążenie do pozyskiwania czystych, nieszkodzących klimatowi źródeł energii jest siłą napędową transformacji, która wprowadza świat w wiek Słońca. Postępy w przebudowie światowej gospodarki energetycznej są dobrze widoczne. Zmiany postępują o wiele szybciej, niż można był się spodziewać jeszcze kilkanaście lat temu. W dużej mierze są one napędzane twardymi dowodami naukowymi, że klimat Ziemi autentycznie się ociepla, a przyczyną tego jest spalanie paliw kopalnych. Poza oczywistymi korzyściami finansowymi w postaci niższych rachunkach za prąd, każdy użytkownik energii słonecznej wpływa na zmniejszenie zużycia węgla, który nadal pozostaje on w Polsce głównym paliwem energetycznym.Zobacz zdjęcia montowanych instalacji

Polityka prywatności

Polityka cookie