Zaznacz stronę

Naprawa i serwis konsoli do gier

Serwis Xbox, PlayStation, Nintendo i nie tylko

Konsola do gier to Twoje oczko w głowie. Jest prawdopodobnie jedną z cenniejszych rzeczy jeśli mowa o rozrywce i emocjach. Gdy Twoja konsola szwankuje lub całkowicie przestaje działać, masz wrażenie, że świat się zatrzymał. Potrzebujesz pomocy — i to szybko — aby móc wrócić do ulubionych gier. Zespół Aserwis jest tutaj, aby uratować sytuację. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy oferują usługi naprawy konsol do gier. Między innymi Playstation, Xbox, Nintendo.
Nie stresuj się zepsutą konsolą – skontaktuj się z naszymi fachowcami, aby umówić się na serwis.

Rodzaje konsol, które naprawiamy

Nasi pracownicy mają doświadczenie w naprawie wszelkiego rodzaju konsol do gier, w tym PlayStation, Nintendo, Xbox i innych. Bardzo często awaria, której doświadczasz, jest czymś, czego doświadczyli już inni użytkownicy. Nasz zespół jest w stanie szybko ocenić Twój problem, zdiagnozować awarię i przywrócić konsolę do działania.

Nasz zespół może Ci pomóc w następujących kwestiach:

  • Naprawa konsoli — jeśli Twój system się nie włącza lub występują problemy podczas gry, przyjrzymy się i przywrócimy jego działanie.
  • Naprawa kontrolera gier wideo – jeśli problem dotyczy pada, nasz zespół może go zdiagnozować i naprawić, zanim wymienisz go na nowy.
  • Odzyskiwanie dysków — gra utknęła w konsoli? Możesz być pewien, że dam radę ją wyciągnąć.

Sami jesteśmy graczami i rozumiemy frustrację, jaką odczuwasz, gdy sprzęt nie działa tak jak powinien. Nasz zespół pracuje szybko, nie obniżając przy tym jakości swojej pracy. Szybko sprawimy, że Twoja konsola znów będzie działała.

Serwis retro konsol

Oprócz dostarczania rozwiązań dla konsol najnowszej generacji, nasz zespół jest również w stanie pomóc w naprawie starych systemów do gier wideo. Mamy sprzęt i fachowców do naprawy retro kontrolerów i rozwiązywania ogólnych problemów ze starszymi konsolami do gier.

Konsola Playstation

Nie wyrzucaj – naprawiaj!

Wiele osób instynktownie wymienia urządzenia elektroniczne na nowe, gdy przestają działać. Niezależnie od tego, czy jest to komputer, odkurzacz czy konsola do gier, koszt wymiany może być wysoki. Dlatego lepiej jest skontaktować się z naszymi ekspertami technicznymi jako, że Twoja elektronika jest najprawdopodobniej do uratowania. Możemy ją przywrócić do działania. Jeśli okaże się, że nie da się go naprawić, po prostu poinformujemy Cię o tym.

Roomba – problem z ładowaniem

Jedną z najbardziej frustrujących awarii w samojezdnych odkurzaczach jest brak ładowania. Bez względu na model Twojego robota sprzątającego w pewnym momencie możesz mieć problemy z ładowaniem. Najczęsciej spotykany problem to brak ładowania na stacji...

6 powodów dla kórych nadal używam telefonu NOKIA Lumia

Sprzedaż telefonów serii Lumia (m.in dzięki dużym kampaniom marketingowym) przekroczyła 100 000 000 sztuk. W grudniu 2019 roku zakończył się jednak program wsparcia i aktualizacji dla Lumi i innych Windows Phone. Co zrobić z osieroconym dzieckiem firm Nokia i...

Laptop palacza

Kurz, pył i brud gromadzi się w laptopie latami. Z pozoru komputer działa prawidłowo, ale wewnątrz zaczynają się procesy, które wpływają niekorzystnie na żywotność i wydajność podzespołów.

Jak przedłużyć żywotność komputera lub laptopa?

Komputer to ważna i kosztowna inwestycja, którą większość z nas traktuje poważnie. Podobnie jak wiele osób, które korzystają ze swojego komputera na codzień w celu wykonywania zadań związanych z pracą zawodową lub do ważnych projektów domowych, z pewnością chcesz znać...

Naprawa konsoli PlayStation, Xbox

Samodzielnie czy w serwisie? Twoja konsola zacina się, ma problem z włączeniem, a może w ogóle nie wyświetla obrazu? Choć wiele osób proponuje niedrogi serwis w domowych warunkach, to warto pamiętać, że naprawa konsoli to spore wyzwanie. Chorzów, Katowice, okolice...

Naprawiać, zamiast kupować

77 proc. Europejczyków wybiera naprawę zepsutych sprzętów elektronicznych zamiast kupować nowe. Za naprawą i ponownym użyciem laptopów przemawia przede wszystkim zdrowy rozsądek. Korzyści z naprawy laptopów i komputerów jest więcej niż nam się wydaje, mają m.in. duże...