17 maja 2017

Ile kosztuje naprawa komputera w Chorzowie?

Naprawa komputera Chorzów – Google podsunie Ci rozwiązanie.

Mieszkańcy Chorzowa nie mogą narzekać na brak firm zajmujących się naprawą komputerów. Miasto oferuje co najmniej kilkadziesiąt miejscówek, w których można zarówno wymienić elementy w jednostki centralnej, jak i zlecić naprawę pozostałych urządzeń, takich jak monitor. Serwisy posiadają w ofercie także odzyskiwanie danych oraz dogłębne czyszczenie pecetów. Naprawa komputera w Chorzowie nie należy do najdroższych. Obserwując cenniki firm można zauważyć, że proponują one podobne do siebie kwoty. Najdroższą usługą okazuje się być wymiana płyty głównej, która może wynieść klienta nawet 500 zł. Następną, kosztowną operacją jest wymiana matrycy w monitorze, za tą usługę zapłacimy w Chorzowie około 300 zł. Najtaniej wyniesie nas instalacja systemu operacyjnego, czy wymiana pozostałych części komputera, takich jak dysk twardy czy napęd optyczny.

Chcąc zlecić szczegółową diagnozę peceta zapłacimy około 50 zł. W przypadku, gdy komputer wymaga tylko powierzchownego sprawdzenia, firmy najczęściej nie pobierają żadnych opłat. Chorzów jest miastem, w którym naprawa komputera jest stosunkowo tania z racji dużej ilości firm oferujących usługi informatyczne. Jest to również wynik dużego zapotrzebowania klientów na nowe części.

W okolicy odbywają się targi Intel Extreme Masters, na których chce wystąpić każdy pasjonat gier. Ten fakt sprawia, że w okręgu z roku na roku przybywa komputerów, które następnie wymagają naprawy po domowym podkręcaniu wydajności. W rezultacie serwisy sukcesywnie obniżają ceny.

Aktualności