25 października 2017

Naprawa smartfona Chorzów. Najczęstsze awarie

Naprawa smartfona Chorzów. Najczęstsze awarie

Narzędzie pracy, pomoc w nagłych wypadkach i kompan w codziennych aktywnościach. Smartfony już dawno przestały służyć jedynie komunikacji, stając się nieodłącznym elementem naszego życia. Niestety, tak jak wszystkie inne sprzęty, i one miewają swoje chwile słabości. Kiedy wymagana jest więc naprawa smartfona i czy wykonamy ją szybko w Chorzowie?

Rozbity ekran

Wystarczy chwila nieuwagi, aby gładka tafla ekranu pokryła się siecią popękań – przy okazji psując nam cały dzień. I choć sam widok mrozi krew w żyłach, to wymiana tego elementu wcale nie musi oznaczać dużych kosztów czy długiego oczekiwania na swój telefon. W specjalistycznym punkcie napraw smartfonów, np. w Chorzowie, taką usługę zrealizujemy już w ciągu jednego dnia lub nawet… kilku godzin. Efekt? Ekran bez żadnych pęknięć, i to w atrakcyjnej dla nas cenie.

Problemy z aparatem

Twój smartfon, który na co dzień zastępuje ci aparat, zaczął nagle płatać figle? O ile problemy z zapisywaniem czy błędy przy zamykaniu aplikacji to kwestia oprogramowania, o tyle niewyraźne lub rozmazane zdjęcia są już wynikiem wadliwego sprzętu. To samo w przypadku, gdy zauważysz na robionych przez siebie fotografiach plamy czy nieostre obszary.

Awaria mikrofonu

Choć problemy z mikrofonem nie zdarzają się zbyt często, to gdy już się pojawią, całkowicie paraliżują komunikację i uniemożliwiają prowadzenie rozmów. Nie warto jednak popadać w panikę – to częsta usterka, którą możemy zlikwidować w wielu punktach napraw smartfonów w Chorzowie, w tym również w centrum serwisowym Alsen. Dlaczego warto postawić właśnie na nich? Wieloletnie doświadczenie oraz dostępny na miejscu zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantuje nam szybkie rozprawienie się z każdym – nawet tym z pozoru skomplikowanym – problemem.

Kontakt z wodą

Obecnie coraz więcej smartfonów jest wodoodpornych – co w przypadku nagłego zetknięcia z wodą jest dla nas prawdziwym wybawieniem. Co jednak zrobić, kiedy nasz telefon nie wykazuje takich właściwości, a właśnie został zalany płynem? W takiej sytuacji wiele osób pozostawia telefon do samodzielnego wyschnięcia, a następnie postanawia samodzielnie rozprawić się z ewentualną usterką. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie oddanie sprzętu do punktu napraw smartfonów Alsen w Chorzowie – pracujący tam eksperci z pewnością ocalą wszystkie dane, i to w niezwykle krótkim czasie.

Aktualności