8 maja 2017

Serwis konsol

Rynek gier na konsole jest dzisiaj bardzo rozwinięty, z roku na na rok powiększa swój udział w rynku. Najbardziej popularne konsole na rynku to PlayStation 3 , 4 oraz Xbox.

Serwis konsol – PlayStation 3 , 4 oraz Xbox

Przy prawidłowym użyciu konsole mogą nam służyć długie lata, ilość dostępnych gier przyprawia o zawrót głowy. Co zrobić w przypadku awarii lub uszkodzenia mechanicznego? Wpisać w google odpowiednią frazę i nasze miasto np. serwis konsol playstation 4 Chorzów.  Znajdziemy tam jeden z najlepszych serwisów komputerowych na Śląsku, Firmę ALSEN z Chorzowa. Posiadamy duże  duświadczenie w dziedzinie serwisu i naprawy sprzętu komputerowego i konsol do gier.

W naszym serwiesie pracuje  zespół wysoce wykwalifikowanych fachowców z dziedziny obsługi i naprawy sprzetu. Konsole PS4 są bardzo skomplikowanym i zaawansowanym technicznie sprzętem.

Mogą je naprawiać wyspecjalizowane serwisy które posiadają odpowiednią wiedzę i narzędzia. Zespół Firmy ALSEN posiada specjalne stanowiska pomiarowe słurzące do diagnostyki i naprawy konsol PlayStation oraz Xbox

Po oddaniu sprzętu do firmy jest on sprawdzany, przeprowadzana jest diagnostyka i ocena uszkodzeń. Klient jest informowany o ewentualnych kosztach naprawy.

ALSEN jest importerem i dystrybutorem cześci zamiennych do konsol gamingowych co pozwala minimalizować koszty części zamiennych. Obserwując rynek Śląski ALSEN to najlepszy serwis konsol playstation 4. Chorzów to miasto do którego szybko można dojechać z każdego miasta na Śląsku.

Mając do wyboru kilka profesjonalnych serwisów na południu Polski, z całą pewnością należy rozwarzyć  zlecenie naprawy w, ALSEN Chorzów! Serwis mieści się na ulicy Katowickiej 146, zapraszamy.

Aktualności