2 listopada 2017

Serwis laptopów i PlayStation 4. Ile czasu zajmuje naprawa?

Serwis laptopów i PlayStation 4. Ile czasu zajmuje naprawa?

O tym, że nasze sprzęty odrywają w codziennym życiu wielką rolę, nie trzeba nikogo przekonywać. Nic zatem dziwnego, że w przypadku awarii firmowego laptopa czy smartfona, chcemy szybko uzyskać dostęp do utraconych informacji. W centrum napraw Alsen w Chorzowie większość takich usterek usuwamy nawet w 48h od momentu oddania sprzętu do serwisu. Zobacz, jak wygląda to w przypadku innych urządzeń!

1. Laptop i komputer stacjonarny

Szybka i skuteczna naprawa laptopa w Chorzowie? To możliwe! W punkcie serwisowym Alsen kompleksowo zajmiemy się każdą usterką, która zakłóca harmonijne korzystanie z twojego sprzętu. Warto jednak pamiętać, że czas naprawy uzależniony jest od rodzaju problemu – stąd tak niezmiernie ważna jest odpowiednia diagnostyka. To właśnie podczas oględzin ustalamy jakie prace zostaną wykonane i ile czasu zajmie przywracanie komputera do dawnego stanu. Zazwyczaj zamówienia realizujmy w ciągu 24h – w przypadku, gdy usterka wymaga więcej czasu, niezwłocznie informujemy o tym klienta.

2. PlayStation 4 Problemy z konsolą mogą mieć różne podłoże.

W tym przypadku jednak liczy się odpowiednie zdiagnozowanie usterki – dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się źródła kłopotu. Naprawa PlayStation 4 kojarzyć się może także z długim czasem oczekiwania. Nic bardziej mylnego! W odpowiednim serwisie specjaliści powinni rozprawić się z awarią w ciągu dwóch dni, a czasem nawet kilku godzin – w zależności od zakresu problemu. Pamiętajmy jednak, aby wybrać punkt serwisowy, który oferuje nam nie tylko szybki czas naprawy, ale i gwarancję na wykonaną usługę. W Chorzowie taką możliwość zapewniamy.

3. Smartfon Pęknięty ekran, utrata danych, elektroniczne usterki – smartfony mogą nas zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie.

Ważne, aby w takiej sytuacji wiedzieć, gdzie się udać, aby szybko zapomnieć o zaistniałym problemie. W większości punktów napraw w Chorzowie usterki, zarówno te mniej poważne, jak i bardziej skomplikowane, usuniemy w ciągu paru dni. Warto jednak wybrać takie miejsce, które zdiagnozuje i zlikwiduje problem w krótszym czasie – nawet do kliku godzin.

Nagłe usterki to dla ekspertów pracujących w centrum serwisowym Alsen żaden problem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży jesteśmy w stanie zlikwidować dowolną awarię, i to w ciągu jednego dnia. Oferujemy także bezpłatną diagnostykę, dzięki której poznasz skalę problemu i dowiesz się, czy naprawa jest w ogóle opłacalna. Nie masz czasu odebrać sprzętu z serwisu? Dla Alsen to nie kłopot! Nasz kurier odbierze od ciebie komputer czy PlayStation, a następnie dostarczy z powrotem prosto pod wskazany adres – w nowym, lepszym stanie.

Aktualności