29 listopada 2016

Serwis naprawy laptopów i komputerów. Trzy kroki, dzięki którym wybierzesz ten odpowiedni

Serwis naprawy laptopów i komputerów – wstęp

Czasem zdarza się tak, że nasze niezawodne sprzęty – komputery, laptopy, smartfony – zaczynają sprawiać pewne kłopoty. Pierwszy krok? Oczywiście sprawdzone centrum serwisowe. Tylko jak wybrać rzetelne i profesjonalne miejsce napraw, gwarantujące nie tyko szybkość wykonywanej usługi, ale i jej jakość?

Zwróć uwagę na historię firmy

Punkt oferujący naprawy pogwarancyjne z miesięcznym stażem? Można spróbować, należy jednak pamiętać, że oddanie swojego sprzętu w ręce studenta czy nieznajomego fachowca oferującego naprawę niemal za bezcen może równać się z pewnym ryzykiem. Długoletni staż firmy na rynku świadczy o nie tyle o zainteresowaniu, co zaufaniu i zadowoleniu klientów. Serwis komputerów i laptopów Alsen to aż 400 salonów, w których oferujemy diagnostykę problemu, naprawę sprzętu oraz akcesoria komputerowe w korzystnych cenach. Zaufały nam już tysiące klientów!

Profesjonalne usługi to profesjonalny sprzęt

Przynosisz swój notebook do naprawy i zamiast odpowiednich narzędzi wita cię rzucony niedbale na biurko śrubokręt? Profesjonalne naprawy laptopów, komputerów czy smartfonów nie ograniczają się jedynie do rozkręcenia urządzenia – często wymagany jest specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu ekspert jest w stanie odpowiednio zdiagnozować i naprawić problem. W serwisie pogwarancyjnych
napraw Alsen z główną siedzibą w Chorzowie, na ul. Katowickiej 146, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz zespołem doświadczonych specjalistów, dla których nie istnieją rzeczy niemożliwe. Zastanawiasz się, czy Twój laptop w ogóle nadaje się do odratowania? Przyjdź do naszego punktu, gdzie określimy stopień uszkodzeń i oszacujemy szansę na naprawę.

Gwarancja to podstawa

Nagła awaria sprzętu czy uszkodzenia mechaniczne to moment, w którym decydujemy się na wszelkie ustępstwa, byle tylko odzyskać swoje narzędzie pracy w wymaganym terminie. Niestety, w wielu punktach serwisowych nie tylko nie udziela się gwarancji na wykonywane usługi, ale także celowo przedłuża czas naprawy laptopów czy smartfonów. W centrum serwisowym Alsen to klient jest na pierwszym miejscu, dlatego każdą korygowaną u nas usterkę obejmuje roczna gwarancja. Cenimy również czas – w przypadku pilnych sytuacji oferujemy naprawę notebooków czy smartfonów już w 24 h od dostarczenia sprzętu do serwisu.

Szybkość, precyzja, doświadczenie. Serwis napraw komputerów i laptopów Alsen to miejsce, gdzie każdemu problemowi poświęca się maksimum swojej uwagi – tak, aby odnaleźć optymalne rozwiązanie i przywrócić sprzęt do jak najlepszego stanu. Twój komputer to prawdziwy profesjonalista w Twojej w pracy – pozwól więc, aby po awarii również trafił w ręce profesjonalistów.

 

Masz więcej pytań? Zapraszamy do siedziby firmy!
Alsen – Autoryzowany serwis naprawy laptopów i komputerów Chorzów, Katowicka 146

 

Aktualności