27 września 2017

Serwis Playstation

Serwis playstation Alsen.pl posiada zespół profesjonalistów, potrafiących naprawić każdą usterkę związaną z konsolą Sony. Posiadamy wszechstronną wiedzę na temat konstrukcji wszystkich konsol marki PlayStation. Jesteśmy też w stanie w szybkim czasie sprowadzić i wymienić niemal każde akcesorium konsoli. W szybki sposób zdiagnozujemy przyczynę awarii, usuwając ją w sposób nieinwazyjny, w taki sposób, aby w trakcie naprawy odpowiednio zadbać o konserwację konsoli.

Serwis Playstation Alsen

Naprawiając w naszym serwisie PlayStation, możecie mieć Państwo pewność, że konsole są zabezpieczane najwyższej jakości materiałami ochronnym.Materiały te w żaden sposób nie rysują urządzenia. Konsola wróci do Państwa w stanie nienaruszonym. Nasz serwis  jest czynny w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Serwis PlayStation oferuje najwyższej jakości pomoc techniczną. Jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie udzielać stosownych porad w zakresie użytkowania i konserwacji wszystkich konsol z rodziny PlayStation.

Nasz serwis PlayStation oferuje możliwość wysyłki naprawionych konsol PlayStation na wskazany adres. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport naprawionych konsol, ponieważ realizujemy wysyłki za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, które w znacznej większości przypadków dostarczają naprawione konsole w jeden dzień roboczy po wysłaniu paczki przez nasz serwis PlayStation. Po naprawieniu konsoli przysługuje właścicielowi sprzętu okres gwarancyjny, w trakcie którego może ponownie oddać konsolę do naprawy.

Aktualności