26 kwietnia 2017

Serwis smartfona

W dzisiejszych czasach mamy bardzo duży wybór telefonów komurkowych. Począwszy od zwykłych telefonów na kartę, na skomplikowanych smartfonach skończywszy. O ile te pierwsze nie są zbytnio zaawansowane technicznie, o tyle te ostatnie to bardzo rozbudowane urządzenia z bardzo dobrymi aparatami fotograficznymi. Używając ich na codzień jesteśmy narażeni na typowo mechaniczne uszkodzenia, zlanie wodą czy upadek z wysokości, lub poprostu problemy z elektroniką.

Serwis Smartfona – jak wybrać?

Tego typu przypadłości kończą się  wizytą w wyspecjalizowanych puktach. Jak wybrać dobry serwis smartfona. Chorzów to miasto lerzące w metropolii Śląskiej obok Katowic i Bytomia. Oczywiście przed ewentualnymi uszkodzeniami możemy naszego smartfona odpowiednio zabezpieczyć. W jaki sposób pytacie? Po pierwsze folia ochronna na wyswietlacz, po drugie osłona z tworzywa sztucznego lub gumy.

Takie zabezpieczenia zminimalizują uszkodzenia mechaniczne, i większą żywotność obudowy telefonu. Jeżeli jednak smartfon ulegnie uszkodzeniu elektronicznemu to naprawianie go w domu może okazać się nie wykonalne.

Wtedy należy skorzystać z profesjonalnego warsztatu jakim jest serwis ALSEN Chorzów ul. Katowicka 146. Mamy odpowiedni sprzęt pomiarowy i naprawczy. Nasi serwisanci dysponują  odpowiednią wiedzą oraz bardzo wysokich kwalifikacjach. Naprawiany sprzęt jest odpowiednio zabezpieczany , przygotowując go do dalszej eksploatacji.

W Firmie Alsen Chorzów naprawia się lub wymienia całe elementy skomplikowanych smartfonów. Na wykonywane usługi dawana jest też gwarancja serwisowa. Wykonywany jest też elektroniczny serwis smartfona.

Chorzów leży w środku aglomeracji Śląskiej. Jest tam bardzo dobry dojazd praktycznie z każdej strony naszego województwa. Telefony do naprawy można zgłaszać poprzez stronę www, oraz telefon serwisowy oraz kontakt mailowy. Mamy opinie  jedenego z najlepszych serwisów smartfonów na Śląsku. Gorąco polecamy!!!

Aktualności ,