Zaznacz stronę

Gdzie w Chorzowie naprawić laptopa?

Naprawa laptopa Chorzów 

Poszukując w Chorzowie miejsca, w którym naprawimy laptopa za przystępną kwotę nie będziemy musieli długo się rozglądać. W mieście znajduje się minimum kilkadziesiąt firm, które profesjonalnie zajmą się wszelkiego rodzaju usterkami, nie pobierając za to dużych pieniędzy. Podstawowa diagnoza przy użyciu miernika najczęściej nie kosztuje nic, a przeprowadzenie szczegółowego sprawdzenia wszystkich podzespołów wyniesie klienta zaledwie 60 zł.

W przypadku dokładnego czyszczenia urządzenia oraz wymiany past termo-przewodzących, również nie poniesie się wysokich kosztów. Tego typu usługa zamyka się w kwocie stu złotych. Wyjątkiem jest jednak przypadek, gdy laptop został zalany, tutaj trzeba liczyć się z dwa razy takim kosztem. Naprawa laptopa w Chorzowie to najczęściej koszt 350-500 zł, jednak z takimi kwotami trzeba liczyć się w przypadku poważnych usterek, lub w momencie, gdy laptop potrzebuje wymiany całej płyty głównej. Koszt wymiany matrycy również oscyluje w podobnym zakresie, chociaż jest ściśle uzależniony od jej wielkości. Odnowienie urządzenia o najczęstszej wielkości matrycy, czyli 15,4 cala powinna wynieść klienta nie więcej niż 400 zł, co wciąż jest małą kwotą.

Zaufaj profesjonalistą!

Reasumując, naprawa laptopa w Chorzowie jest wyjątkowo tania, co jest wynikiem dużej konkurencji na rynku. Powierzenie sprzętu profesjonalnemu serwisowi nie powinno bardzo uszczuplić domowego budżetu.