USŁUGI FOTOWOLTAICZNE

OFERTA | PROJEKT | MONTAŻ

609 900 631

O NAS

Obsługa przed, w trakcie i po montażu. Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę. Montujemy sprzęt wiodących marek. Korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.
Panele: JASolar, Jinko Solar, Longi, Canadian Solar, LG. Falowniki: HUAWEI, Solar Edge, Fronius, SMA. Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Propozycja oferty

Przygotowanie projektu

Profesjonalny montaż

Gwarancja usługi

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Zapewniamy kompleksową usługę

Przyłączenie nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci jest po naszej stronie. Po zakończeniu prac wysyłamy do OSD wniosek o podłączenie nowej mikroinstalacji.

Obsługa przed, w trakcie i po montażu

Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę.

Montujemy sprzęt wiodących marek

Staramy się, aby montowane przez nas instalacje spełniały wszelkie oczekiwania, dlatego korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.

Taniej energię produkować, niż ją kupować

Inwestycja w fotowoltaikę może przynieść 20% zwrot w skali roku. Oznacza to, że nieduża instalacja rzędu 3 kW, powinna się zwrócić całkowicie w przeciągu 6 lat.

Stosowanie ekologicznych źródeł energii

Poza oczywistymi korzyściami finansowymi w postaci niższych rachunkach za prąd, każdy użytkownik energii słonecznej wpływa na zmniejszenie zużycia węgla, który nadal pozostaje w Polsce głównym paliwem energetycznym.
Zastanawiasz się ile kosztuje naprawa oraz czy jest ona opłacalna ? Nasz serwis zweryfikuje to dla Ciebie. Wykonamy diagnozę, po której uzyskasz informację o cenie za serwis.

BLOG

Jak śnieg wpływa na panele fotowoltaiczne?

Jak śnieg wpływa na panele fotowoltaiczne?

Zimą gromadzenie się śniegu może być problemem Panele pokryte śniegiem nie otrzymują światła słonecznego potrzebnego do działania z maksymalną wydajnością. Na szczęście możesz ograniczyć wpływ śniegu na wydajność Twojej instalacji fotowoltaicznej. Przy odpowiedniej...

Co warto wiedzieć o naściennych panelach fotowoltaicznych?

Co warto wiedzieć o naściennych panelach fotowoltaicznych?

Panele fotowoltaiczne nie zawsze mogą być zamontowane na dachu. Systemy do montażu naziemnego również nie wszędzie są alternatywą. Instalatorzy systemów fotowoltaicznych mogą jednak wykorzystać pionowe ściany budynków do generowania energii. Jeśli chodzi o kupowanie i...

4 rzeczy do rozważenia przed montażem paneli fotowoltaicznych

4 rzeczy do rozważenia przed montażem paneli fotowoltaicznych

Zasilanie domu odnawialnymi źródłami energii, takim jak panele fotowoltaiczne, oferuje wiele korzyści. Zmniejszasz swój ślad węglowy oraz rachunki za prąd. Nie pogarszasz przez to stanu naszej planety. Przejście na energię słoneczną wymaga przemyślenia Jeśli jesteś...

ul. Katowicka 146
41-500 Chorzów
Poniedziałek-Piątek
9:00-17:00