USŁUGI FOTOWOLTAICZNE

OFERTA | PROJEKT | MONTAŻ

O NAS

Obsługa przed, w trakcie i po montażu. Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę. Montujemy sprzęt wiodących marek. Korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.
Panele: JASolar, Jinko Solar, Longi, Canadian Solar, LG. Falowniki: HUAWEI, Solar Edge, Fronius, SMA. Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Propozycja oferty

Przygotowanie projektu

Profesjonalny montaż

Gwarancja usługi

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Zapewniamy kompleksową usługę

Przyłączenie nowej mikroinstalacji fotowoltaicznej do sieci jest po naszej stronie. Po zakończeniu prac wysyłamy do OSD wniosek o podłączenie nowej mikroinstalacji. Montujemy sprzęt wiodących marek

Obsługa przed, w trakcie i po montażu

Zainstaluj system z marką, której możesz zaufać i która będzie Cię wspierać przez całą Twoją słoneczną przygodę.

Montujemy sprzęt wiodących marek

Staramy się, aby montowane przez nas instalacje spełniały wszelkie oczekiwania, dlatego korzystamy z paneli i falowników najlepszych i sprawdzonych marek.

Taniej energię produkować, niż ją kupować

Inwestycja w fotowoltaikę może przynieść 20% zwrot w skali roku. Oznacza to, że nieduża instalacja rzędu 3 kW, powinna się zwrócić całkowicie w przeciągu 6 lat.

Stosowanie ekologicznych źródeł energii

Poza oczywistymi korzyściami finansowymi w postaci niższych rachunkach za prąd, każdy użytkownik energii słonecznej wpływa na zmniejszenie zużycia węgla, który nadal pozostaje w Polsce głównym paliwem energetycznym.

Zastanawiasz się ile kosztuje naprawa oraz czy jest ona opłacalna ? Nasz serwis zweryfikuje to dla Ciebie. Wykonamy diagnozę, po której uzyskasz informację o cenie za serwis.

BLOG

Jak długo wytrzymają Twoje panele fotowoltaiczne?

Jak długo wytrzymają Twoje panele fotowoltaiczne?

Sprzedaż paneli słonecznych wzrosła w ostatnich latach dramatycznie. Przyniosło to wiele korzyści właścicielom domów, którzy korzystają z dobrodziejstw promieni słonecznych. Zmniejszają one koszty energii i zwiększają wartości domu. Do tego zmniejszają ślad węglowy....

Instalacja 4,55 kWp w Piekarach Śląskich

Instalacja 4,55 kWp w Piekarach Śląskich

Instalacja składa się z 14 paneli 325 WAT każdy, na domku jednorodzinnym w Piekarach Śląskich. Montaż na dachu dwuspadowym pokrytym dachówką ceramiczną Brass. Orientacja paneli fotowoltaicznych względem słońca to południowy-wschód. Łączna moc instalacji 4,55 kWp....

ul. Katowicka 146
41-500 Chorzów

Poniedziałek-Piątek
9:00-17:00