Zaznacz stronę

Naprawa konsoli PlayStation, Xbox

Samodzielnie czy w serwisie?

Twoja konsola zacina się, ma problem z włączeniem, a może w ogóle nie wyświetla obrazu? Choć wiele osób proponuje niedrogi serwis w domowych warunkach, to warto pamiętać, że naprawa konsoli to spore wyzwanie. Chorzów, Katowice, okolice Śląska – kiedy warto zanieść sprzęt do punktu serwisowego, a kiedy spróbować działać samemu?

Domowy serwis

W sieci możemy znaleźć wiele filmików instruktażowych tłumaczących krok po kroku, jak poradzić sobie z usterką. I choć często wydaje nam się, że to nic trudnego – w końcu każdy może rozkręcić obudowę – to w rzeczywistości sprawa przedstawia się nieco trudniej. Specjaliści podkreślają, że naprawa tak skomplikowanego mechanizmu jak np. PlayStation wymaga bowiem sporej wiedzy oraz umiejętności, szczególnie, że często problem jest nieco bardziej rozbudowany niż początkowo się wydaje. Warto zatem pamiętać o tym, że samodzielne próby naprawy obarczone są sporym ryzykiem – bo choć może się udać, to może być to krótkotrwały sukces.

Naprawa konsoli w Chorzowie

Specjalny sprzęt wymaga jednak specjalnego traktowania. To właśnie z tego powodu czasem zamiast działać na własną rękę, postaw na ekspertów w swojej dziedzinie – w tym przypadku na znawców od napraw konsol gamingowych.

W Chorzowie serwisem, który zajmuje się likwidowaniem usterek zarówno w laptopach, jak i w konsolach, jest działający od wielu lat punkt Alsen Serwis. Co dokładnie sprawia, że miejsce to cieszy się tak dużym zaufaniem Klientów? Każda naprawa sprzętu np. PlayStation, wykonywana jest przez zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, przed którymi elektronika nie ma żadnych tajemnic. W Alsen brak również miejsca na powierzchowną diagnozę – likwidację usterki rozpoczyna się więc zawsze od kompleksowego sprawdzenia sprzętu, co w rezultacie pozwala na skuteczne pozbycie się problemu. Ponadto naprawakonsoli w chorzowskim punkcie Alsen obłożona jest trzymiesięczną gwarancją.

Gamingowy wieczór z kumplami – bezcenne

Miejsc, gdzie rozprawimy się z usterką konsoli, jest w Chorzowie oraz na Śląsku całkiem sporo. Jednak punkt, w którym zrobimy to skutecznie i szybko – nawet w ciągu 48 godzin – jest tylko jeden. Już teraz zapomnij o kłopotach ze sprzętem i skutecznie napraw PlayStation lub Xbox’a w serwisie Alsen w Chorzowie.

Wieczór z kumplami i grami