Zaznacz stronę

Xbox ONE S APU

Klient przyniósł do nas konsolę Xbox One S – martwą. Brak reakcji na włącznik. Inspekcja płyty wykazała zwarcie na linii 1.8V. Badanie kamerą termowizyjną ujawniło grzejący się kondensator na układzie APU. Kropelka wody lub innej cieczy spowodowała korozję i uszkodzenie elementu. Wymiana przywróciła konsolę do życia.

Xbox One S to nadal wydajna konsola do gier z dużą biblioteką gier. Xbox One S może nadal zapewniać satysfakcjonujące wrażenia z gry osobom posiadającą ten model. W 2016 roku Xbox One S zastąpił poprzedni model Xbox One. Xbox One z kolei jest następcą Xboxa 360.

Zagramy na niej w rozdzielczości 1080p (w przypadku większości gier) przy 30+ FPS. Jeśli masz telewizor 4K, możesz zwiększyć tę rozdzielczość do 4K (tekstury nie są renderowane w rozdzielczości 4K, ale przeskalowane). Jeśli chcesz oglądać filmy z płyt, dostępny jest także odtwarzacz Blu-Ray. Co ciekawe koszt energii w przypadku korzystania z Xbox One S jest stosunkowo niski w porównaniu z innymi konsolami.

Xbox naprawa termowizja Xbox One naprawa Xbox One naprawa zoom Xbox One S naprawa Xbox One S test po naprawie

 

Predator Helios 300 wymiana CPU

Acer Predator Helios 300 PH315-53. Wymiana uszkodzonego CPU Intel i7 dziesiątej generacji. Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz Predator Helios 300 to solidny i wszechstronny laptop gamingowy z matrycą 15,6 cala. Urządzenie napędza procesor Core i7-10750H oraz...

Jakie są korzyści z recyklingu starego komputera?

Pozbycie się starego komputera nie jest sprawą oczywistą. Warto zadbać o kilka kwestii związanych z utylizacją starego laptopa czy koputera PC.

Układ BGA w laptopie Lenovo ThinkPad

Laptop trafił do naszgo serwisu martwy, bez oznak życia. Mały układ BGA wyskoczył z butów, aż przykleił się do osłony płyty. Po naprawie laptop działa bez zarzutu.

Laptop palacza

Kurz, pył i brud gromadzi się w laptopie latami. Z pozoru komputer działa prawidłowo, ale wewnątrz zaczynają się procesy, które wpływają niekorzystnie na żywotność i wydajność podzespołów.

Jaki zasilacz wybrać dla Twojego nowego komputera?

Najlepszy możliwy komputer, powstaje z odpowiedniego połączenia odpowiednich komponentów. Jeden z najmniej ekscytujących – ale najważniejszy – elementów dotyczy zasilania. Wybór najlepszego to nie łatwa decyzja, ale warto przemyśleć każdy aspekt swojego wyboru przed...